אישור כניסה לדובאי (איחוד האמירויות)

בהתאם לדרישת השלטונות באיחוד האמירויות, נוסעים בעלי דרכון ישראלי מתבקשים להגיש בקשה לאשרת כניסה למדינה וזאת עד לכניסתו לתוקף של ההסכם ההדדי לביטול הצורך באשרת כניסה.

אופן סקי (נציגת flydubai בישראל) תסייע ללקוחותיה בהגשת בקשת אשרת הכניסה.

בקשת אשרת כניסה צריכה להישלח עד 96 שעות לפני הטיסה.

עלות השירות הינו $110

מאחר ובהזמנת אשרת כניסה (“ויזה”) וביצוע התשלום באתר זה או באופן אחר,התשלום עבור אגרת הנפקת אשרות הכניסה מועבר ישירות על ידי הרוכש לרשויות החוק באיחוד האמירויות ולא באמצעות חברת אופן סקי, מובהר לכל רוכש, כי על פי הנוהל באיחוד האמירויות, אין החזרים על אגרות אשות כניסה (ויזות) ששולמו ולא נוצלו וסיכון לאי קבלת החזר מכל עילה שהיא חל על הרוכש בלבד וחברת אופן סקי אינה אחראית ואינה מטפלת בנושא התשלום ו/או החזר כלשהו של תשלום עבור רכישת אשרת כניסה.

חברת אופן סקי אינה אחראית להנפקת הויזות ואין היא מקבלת את הויזות המוכנות למשרדה ולכן אין צורך להתקשר אלינו או להגיע למשרדה.

ע”פ דרישת רשות שדה התעופה אין להגיע לשדה ללא ויזה מודפסת.

בתודה מראש,
צוות אופן סקי ישראל.

מילוי הטופס באנגלית בלבד!!! פניות בעברית לא יטופלו.

* תנאי שימוש באתר

חברת אופן סקי בע”מ היא נציגת חברות תעופה זרות GSA במהותה ועל כן היא פועלת כמתווכת בין הנוסע לבין חברות התעופה השונות  והשירותים השונים, כגון: ספקי טיסות, בתי מלון, הסעות, וויזות לדובאי ועוד. השירותים המוצעים באתר זה מבוצעים על אחריותם של ספקי השירותים למיניהם.

חברת אופן סקי בע”מ אינה אחראית בכל צורה שהיא לגבי תקלות כלשהן, עקב ביצוע לקוי של השירותים הקשורים בספקי שירותים, או עקב גורמים שאינם תלויים בספק כגון: שביתות, מזג אוויר, ימי חג וכדומה. הזמנה המתבצעת באתר לאחד או יותר משירותי התיירות המוצעים על ידי חברת אופן סקי בע”מ מהווה הסכמה מצד הלקוח לכל התנאים וההגבלות המפורטים בסעיף זה.